News

You are here

News

Witamy w zespole Ewę Wojciechowską

W połowie maja dołączyła do naszego teatralnego zespołu – Ewa Wojciechowska, która odpowiada za PR, Promocję i Social Media TŻ. Zastąpiła na tym stanowisku Edytę Bach, która po 4 latach rozstaje się z Teatrem Żydowskim i bardzo Jej dziękujemy za dotychczasową pracę.

Ewa Wojciechowska pracuje w mediach od ponad 20 lat, najpierw jako dziennikarka prasowa i telewizyjna, a od 10 lat jako PR oraz Social Media manager.

„Praca w teatrze była od dawna moim marzeniem. Mam nadzieję, że uda mi się wykorzystać moje doświadczenie z pracy w mediach i jak najlepiej wypromować spektakle i inne ważne wydarzenia Teatru Żydowskiego. Moim celem jest też rozwijanie profili Teatru w mediach społecznościowych, szczególnie na Facebooku i Instagramie, także zachęcam wszystkich do obserwowania. Chciałabym pokazać Państwu również kulisy pracy aktorów i produkcji teatralnych. Ale przede wszystkim będę dbać o to, co najważniejsze w Teatrze Żydowskim, czyli ocalanie od zapomnienia historii, kultury i tradycji żydowskich".