Aktualności

Jesteś tutaj

Aktualności

Przesłuchanie do spektaklu muzycznego „Jentl” i zespołu Teatru Żydowskiego

Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie zaprasza aktorki i aktorów  w wieku 18-26 lat do wzięcia udziału w przesłuchaniu do:

1. roli tytułowej w spektaklu „Jentl” na podstawie sztuki Izaaka Baszewisa Singera i Lei Napolin w reżyserii Roberta Talarczyka

2. Zespołu Teatru Żydowskiego 

Jentł ma w sztuce 17-18 lat i jest dziewczyną z ortodoksyjnego świata Żydów, która chce - wbrew zakazom - studiować święte księgi. Premiera spektaklu zaplanowana jest na 26 listopada 2021 r.

Organizując casting, teatr chce jednocześnie wyłonić aktorki i aktorów, którym może zaproponować dołączenie do swojego Zespołu.

Zgłoszenia zawierające nagranie wideo wybranego fragmentu współczesnego tekstu dramatycznego oraz fragmentu piosenki prezentującej możliwości wokalne kandydatki/kandydata o łącznym czasie trwania do 6 minut prosimy wysyłać na adres: casting@teatr-zydowski.art.pl do 9 maja 2021 r. 

Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich Centrum Kultury Jidysz, 00-099 Warszawa ul. Senatorska 35 moich danych osobowych, w tym mojego wizerunku, w celu rekrutacji, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.” *

Wybrane aktorki i wybranych aktorów zaprosimy do udziału w II etapie przesłuchania, który odbędzie się w Warszawie w dniach 29-30 maja 2021. 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany harmonogramu przesłuchania.