Kontakt

DYREKTOR
Gołda Tencer
golda.tencer@teatr-zydowski.art.pl

Grzegorz Kołacz - asystent
tel.: (22) 526 20 42
g.kolacz@teatr-zydowski.art.pl

SEKRETARIAT
Magdalena Mroczkowska
tel.: (22) 526 20 15
sekretariat@teatr-zydowski.art.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Katarzyna Biczyk
tel.: (22) 526 20 44
k.biczyk@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK DZIAŁU KADR
Iwona Zgiep
tel.: (22) 526 20 13
i.zgiep@teatr-zydowski.art.pl

 

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO
Kamila Rejchert
tel.: (22) 526 20 22
k.rejchert@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
Karolina Pająk
tel.: (22) 526 20 45

k.pajak@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK GOSPODARCZY
Adam Baliński
tel.: (22) 526 20 17
, 501 676 250
a.balinski@teatr-zydowski.art.pl

KASY BILETOWE

Klub Dowództwa Garnizonu, al. Niepodległości 141a

Adela Batory-Capar, Marta Pilaszek

tel.: (22) 850 56 56 lub 517 625 481
kasa@teatr-zydowski.art.pl

od poniedziałku do piątku: 11.00-14.00 oraz 15.00-18.00
sobota: 12.30-19.00, niedziela: 14.30-18.00

ul. Senatorska 35
Halina Tulej
tel.:
(22) 850 64 35
kasa@teatr-zydowski.art.pl

od środy do soboty: 10.00-14.00 oraz 15.00-19.00
niedziela: 10.00-18.00


KOORDYNACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ
Aleksandra Krakowiak
tel.: (22) 526 20 17 lub 502 500 605
a.krakowiak@teatr-zydowski.art.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY
Katarzyna Zozulińska - kierownik działu
tel.: (22) 526 20 34
k.zozulinska@teatr-zydowski.art.pl
bow@teatr-zydowski.art.pl

Marta Kostyra
tel.: (22) 526 20 34
m.kostyra@teatr-zydowski.art.pl

Ewa Kozaczyńska
tel.: (22) 526 20 51 lub 512 059 868
e.kozaczynska@teatr-zydowski.art.pl


PR, KONTAKT DLA DZIENNIKARZY
Joanna Kawińska
tel.: (22) 526 20 42
j.kawinska@teatr-zydowski.art.pl

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY
Agnieszka Kamińska
tel.: (22) 526 20 47
a.kaminska@teatr-zydowski.art.pl


IMPRESARIAT
(wyjazdy zagraniczne i krajowe)

Małgorzata Charzewska
tel.: (22) 526 20 33
m.charzewska@teatr-zydowski.art.pl
impresariat@teatr-zydowski.art.pl


ARCHIWUM ARTYSTYCZNE I ZAKŁADOWE
Agnieszka Greiner
tel.:(22) 526 20 38
a.greiner@teatr-zydowski.art.pl

 


PROJEKTY EDUKACYJNO-KULTURALNE CKJ
Martyna Steckiewicz
tel. (22) 409 91 00
jidysz@shalom.org.pl

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Anna Maria Czubaczyńska
tel. (22) 620 47 33 
utw@shalom.org.pl