Kontakt

DYREKTOR
Gołda Tencer
golda.tencer@teatr-zydowski.art.pl

Ewa Rosowska - asystentka
tel.: (22) 526 20 42
e.rosowska@teatr-zydowski.art.pl

SEKRETARIAT
Magdalena Mroczkowska
tel.: (22) 526 20 15
sekretariat@teatr-zydowski.art.pl


GŁÓWNY KSIĘGOWY

Katarzyna Olszewska
tel.: (22) 850 64 35
k.olszewska@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
Maria Wąsikowska
tel.: (22) 526 20 22
m.wasikowska@teatr-zydowski.art.pl


KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
Jacek Pazdro
tel.: (22) 526 20 45

j.pazdro@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK GOSPODARCZY
Adam Baliński
tel.: (22) 526 20 17
, 501 676 250
a.balinski@teatr-zydowski.art.pl

KASA BILETOWA
(Mieści się w Klubie Dowództwa Garnizonu na al. Niepodległości 141 a)
Adela Batory-Capar, Marta Pilaszek
tel.: (22) 850 56 56
kasa@teatr-zydowski.art.pl

od poniedziałku do piątku:
11.00-14.00 oraz 15.00-18.00
sobota: 12.30-19.00, niedziela: 14.30-18.00


ARCHIWUM ARTYSTYCZNE I ZAKŁADOWE
Agnieszka Greiner
tel.:(22) 526 20 38
a.greiner@teatr-zydowski.art.pl


KOORDYNACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ
Aleksandra Krakowiak
tel.: (22) 526 20 17 lub 502 500 605
a.krakowiak@teatr-zydowski.art.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY
Katarzyna Zozulińska - kierownik działu
tel.: (22) 526 20 34
k.zozulinska@teatr-zydowski.art.pl
bow@teatr-zydowski.art.pl

Dorota Jędrzejewska
tel.: (22) 850 64 50 lub 51
d.jedrzejewska@teatr-zydowski.art.pl

Ewa Kozaczyńska
tel.: (22) 526 20 51 lub 512 059 868
e.kozaczynska@teatr-zydowski.art.pl

PR, KONTAKT DLA DZIENNIKARZY
Joanna Kawińska
tel.: 531 827 002
j.kawinska@teatr-zydowski.art.pl

DZIAŁ KADR
Iwona Zgiep
tel.: (22) 526 20 13
i.zgiep@teatr-zydowski.art.pl


IMPRESARIAT
(wyjazdy zagraniczne i krajowe)
Małgorzata Motylewska
tel.: (22) 526 20 33
impresariat@teatr-zydowski.art.pl

Zuzanna Kuc
tel.: (22) 526 20 33

z.kuc@teatr-zydowski.art.pl

 


PROJEKTY EDUKACYJNO-KULTURALNE CKJ
Martyna Steckiewicz
tel. (22) 409 91 00
jidysz@shalom.org.pl

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
Anna Maria Czubaczyńska
tel. (22) 620 47 33 
utw@shalom.org.pl