Back to top

Kontakt

Kontakt

Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich

ul. Senatorska 35, 00-099 Warszawa
tel. centrala: (22) 620 62 81, (22) 620 70 25

DYREKTOR

Gołda Tencer

Magdalena Mroczkowska — asystentka
m.mroczkowska@teatr-zydowski.art.pl

Grzegorz Kołacz — starszy specjalista ds. programowych
tel.: (22) 526 20 42
g.kolacz@teatr-zydowski.art.pl

SEKRETARIAT

tel.: (22) 526 20 15, 526 20 42
sekretariat@teatr-zydowski.art.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Katarzyna Biczyk
tel.: (22) 526 20 44
k.biczyk@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK DZIAŁU KADR

Iwona Zgiep
tel.: (22) 526 20 13
i.zgiep@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO

Kamila Rejchert
tel.: (22) 526 20 22
k.rejchert@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

p.o. Hubert Osmólski
h.osmolski@teatr-zydowski.art.pl

KIEROWNIK GOSPODARCZY

Adam Baliński
tel.: (22) 526 20 17, 501 676 250
a.balinski@teatr-zydowski.art.pl

KOORDYNACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ

Aleksandra Krakowiak
tel.: (22) 526 20 17 lub 502 500 605
a.krakowiak@teatr-zydowski.art.pl

ARCHIWUM ARTYSTYCZNE I ZAKŁADOWE

Agnieszka Greiner
tel.: (22) 526 20 38
a.greiner@teatr-zydowski.art.pl

KASY BILETOWE

Klub Dowództwa Garnizonu, al. Niepodległości 141a
Adela Batory-Capar, Marta Pilaszek
tel.: (22) 850 56 56 lub 517 625 481
kasa@teatr-zydowski.art.pl

od poniedziałku do piątku: 11.00-14.00 oraz 15.00-18.00
sobota: 12.30-19.00, niedziela: 14.30-18.00

ul. Senatorska 35
Halina Tulej
tel.: (22) 850 64 35
kasa@teatr-zydowski.art.pl

od środy do soboty: 10.00-14.00 oraz 15.00-19.00
niedziela: 10.00-18.00

W poniedziałki i wtorki kasa czynna będzie jedynie w dni grania spektaklu - na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.

We wszystkie dni tygodnia, w czasie trwania spektaklu na scenie kameralnej, kasa będzie nieczynna. Prosimy o wcześniejszą weryfikację repertuaru. Za utrudnienia przepraszamy.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Katarzyna Zozulińska - kierownik działu
tel.: (22) 526 20 34
k.zozulinska@teatr-zydowski.art.pl
bow@teatr-zydowski.art.pl

Marta Kostyra
tel.: (22) 850 64 50 lub 51
m.kostyra@teatr-zydowski.art.pl

Ewa Kozaczyńska
tel.: (22) 526 20 51 lub 512 059 868
e.kozaczynska@teatr-zydowski.art.pl

PR, KONTAKT DLA DZIENNIKARZY

Joanna Kawińska
tel.: (22) 526 20 42
j.kawinska@teatr-zydowski.art.pl

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY

Agnieszka Kamińska
tel.: (22) 526 20 47
a.kaminska@teatr-zydowski.art.pl

IMPRESARIAT

(wyjazdy zagraniczne i krajowe)

Małgorzata Charzewska
tel.: (22) 526 20 33
m.charzewska@teatr-zydowski.art.pl
impresariat@teatr-zydowski.art.pl

Centrum Kultury Jidysz

ul. Andersa 15
00-159 Warszawa

PROJEKTY EDUKACYJNO-KULTURALNE CKJ

Martyna Steckiewicz
tel. (22) 409 91 00
ckj@jidysz.org.pl

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

Katarzyna Batarowska
tel. (22) 620 47 33
utw@jidysz.org.pl

PROMOCJA

promocja@jidysz.org.pl