Back to top

Aktualności

Jesteś tutaj

Aktualności

Festiwal Warszawa Singera: Anna RIVEIRO „SEFARAD NUEVA – pieśni sefardyjskie w jazzowym stylu”

„SEFARAD NUEVA – pieśni sefardyjskie w jazzowym stylu” w wykonaniu Anny Riveiro (śpiew, wybór utworów, scenariusz koncertu) i Piotra Karola Sawickiego (fortepian preparowany, aranżacje utworów)

W nowym projekcie artyści w zaskakujący sposób połączyli tradycyjne pieśni sefardyjskie z jazzowym brzmieniem oraz współczesną harmonią i kolorystyką fortepianu. Wykorzystują też elementy muzyki transowej wciągając słuchaczy w emocjonującą opowieść. 

Obdarzona charyzmatycznym głosem wokalistka, gitarzystka, trenerka głosu i producentka muzyczna Anna Riveiro przekazuje słuchaczom bogactwo ukrytych w pieśniach uczuć. Stosując różne techniki wokalne, nawiązuje też do wykonań muzyki sefardyjskiej w krajach basenu Morza Śródziemnego. Piotr Karol Sawicki – etnojazzowy pianista, kompozytor muzyki rozrywkowej, jazzowej i kabaretowej – korzystając z różnych środków wyrazu, wykorzystuje zaś w pełni możliwości brzmieniowe fortepianu.

Scena Kameralna Teatru Kwadrat, ul. Marszałkowska 138

Bilety: 30 PLN

Teatr Kwadrat nie prowadzi sprzedaży. Zakup i odbiór biletów możliwy jest jedynie w kasie Teatru Żydowskiego (Senatorska 35 bądź Al. Niepodległości 141a).