Back to top

Aktualności

Jesteś tutaj

Aktualności

Festiwal Warszawa Singera: THE BROTHERS NAZAROFF

Koncert THE NAZAROFF BROTHERS |US/DE/HU/GB| w składzie: Daniel Kahn, Jake Shulman-Ment, Hampus Melin, Bob Cohen, Sasha Lurje, Michael Alpert

The Brothers Nazaroff to międzynarodowa supergrupa reprezentująca XXI-wieczny nurt folkpunkowego, jidyszowego szaleństwa – „Yiddish simcha madness”. Swoją nazwę wzięła od nazwiska tajemniczej postaci nowojorskiej sceny, pochodzącego z Rosji Natana „Prince’a” Nazaroffa, który w 1954 roku zaistniał świeżą i odkrywczą płytą „Jewish Freilach Songs”. Czując duchowe pokrewieństwo z „księciem” oraz chcąc przybliżyć repertuar legendarnego muzyka współczesnej publiczności, Bracia Nazaroff w 2015 roku nagrali płytę „The Happy Prince” – album z utworami „księcia” w nowych aranżacjach oraz z tekstami w języku angielskim. Swoje stare-nowe piosenki prezentują teraz z powiedzeniem w całej Europie i Ameryce Północnej.

Duża scena Teatru Kwadrat, ul. Marszałkowska 138

Bilety: 70 PLN, 50 PLN

Teatr Kwadrat nie prowadzi sprzedaży. Zakup i odbiór biletów możliwy jest jedynie w kasie Teatru Żydowskiego (Senatorska 35 bądź Al. Niepodległości 141a).