Back to top

Aktualności

Jesteś tutaj

Aktualności

Festiwal Warszawa Singera: WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE gra PIOSENKI HUNCWOTÓW Z SYRENIEGO GRODU

WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE gra PIOSENKI HUNCWOTÓW Z SYRENIEGO GRODU

Zespół wystąpi w składzie: Jan Młynarski (śpiew/gitara/bandżola/tamburyno/Unitra Rytm-16), Piotr Zabrodzki (śpiew/banjo/bandżola/melodika), Lesław Matecki (mandolína/gitara Dobro/banjo), Anna Bojara (piła), Sebastian Jastrzębski (gitara), Tomasz Duda (baryton sax/klarnet), Wojtek Traczyk (kontrabas)

Zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Jest ich siedmioro. Postanowili ocalić od zapomnienia piękne piosenki warszawskie, prezentując je we współczesnym brzmieniu i aranżacjach bliskich oryginałom. Repertuar Warszawskiego Combo Tanecznego to w przeważającej mierze piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na stołecznych ulicach i podwórkach. Wydali płyty: „Przyznaj się” i „Dancing, Salon, Ulica”. Każdy ich koncert to wyjątkowe spotkanie z przeszłością, tradycją i nowym spojrzeniem.

Duża scena Teatru Kwadrat, ul. Marszałkowska 138

Bilety: 70 PLN, 50 PLN

Teatr Kwadrat nie prowadzi sprzedaży. Zakup i odbiór biletów możliwy jest jedynie w kasie Teatru Żydowskiego (Senatorska 35 bądź Al. Niepodległości 141a).